ФОРМАТ

Прийом у форматі "Коктейль" розрахований на 50-200 людей.

Протягом 5 годин (з 17:00 до 22:00) імідж Галереї та експонованих мистецьких творів працюватимуть на ваш захід.

В оточені творів мистецтва ви можете провести прийом з декількох частин (зустріч гостей, музична програма, коктейль та вільне спілкування) або за іншим сценарієм, погодження якого в будь-якому разі є обов'язковим.

Проведення прийомів у просторі Галереї доцільне передусім для тих компаній, які зацікавлені у високому іміджевому статусі події та сприймають цей захід як одну з форм підтримки мистецтва.

При цьому ми просимо звернути увагу, що проведення прийомів не є основною формою діяльності Центру, й орієнтоване перш за все на підтримку проведення мистецьких заходів. Тому їхній формат мусить лишатися в загальному іміджевому полі роботи Галереї – як за формою проведення, так і за контекстом самої події.

До ваших послуг у "Галереї ІЛЬКО" зручний простір, що складається з 1-го поверху (де можна зустрічати гостей, використовуючи його як хол, який має 16 крісел) та 2-го основного поверху з високою стелею, баром і 20 кріслами.

Приміщення оснащене системою вентиляції та кондиціювання, воно акустично комфортне для спілкування та прослуховування музичної програми, обладнане системою фонового озвучення, має концертний рояль.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Послуги персоналу:
ведучі вечора, хостес, офіціанти, охорона, звукорежисер, обслуговування мультимедійних презентацій. 

Відеозйомка:
ми можемо забезпечити як багатокамерну онлайн-трансляцію, так і зйомку для подальшого редагування та монтажу.

Фотозйомка 

Оренда додаткового обладнання:
відеоустаткування, проектор (роздільна здатність HD з високою яскравістю та коректним кольоровідтворенням) і екран, комп'ютери.

Оформлення місця події:
додаткові послуги з незначного дооформлення простору: фітодизайн, додаткова інсталяція – за погодженням. 

Музичний супровід

Музична програма з формату Галереї (камерна академічна музика, джаз, експериментальна музика) здійснюється за окремими домовленостями; крім гонорару артистів, може включати в себе оплату акустичного обладнання та інші витрати.

Якщо ж ви бажаєте запросити музикантів самостійно – просимо це узгодити та надати відповідну інформацію на стадії ініціації заходу.

Пригощання

Коктейль-меню, зокрема його склад, обговорюється та оплачується окремо. Формат заходу повинен враховувати, що він відбувається в просторі Галереї, де головним є спілкування на тлі мистецтва.

Меню має відповідати формату “коктейль”, тож якщо ваші гості зголоднілі – рекомендуємо попередньо пригостити їх у ресторані. При цьому ми працюємо лише з акредитованими в Центрі рестораторами. Залежно від кількості гостей може бути збільшена кількість офіціантів та іншого персоналу.

Забезпечуються також послуги з оренди посуду, барних столів і стільців, прибирання приміщення.

ОБМЕЖЕННЯ

Прийом є іміджевим заходом, який приводиться на особливих умовах, відбувається не частіше одного разу на місяць та має певні обмеження.

Зокрема, послуга не надається у час проведення експозиції, автори або організатори якої не надають згоду на проведення подібного заходу, або ж існує ризик пошкодження творів.

Також можливе значне збільшення вартості організації прийому під час проведення окремих експозицій (у т.ч. з огляду на можливі зауваження з боку страховиків). При цьому жодні зміни в експозиції неприпустимі.

Прийоми не проводяться у п'ятницю (здебільшого це “дні сценічних перформансів” Галереї), в святкові дні та в період різдвяних свят.

Відповідальність за поведінку гостей лежить винятково на організаторах. Людей, для яких мистецтво є чужим або дратує, натомість вони віддають перевагу пригощанням та популярній музиці, ми просимо до Галереї не запрошувати.

Поведінка гостей повинна відповідати правилам, що встановлені в Мистецькому центрі. У разі порушення ми наполегливо попросимо їх залишити простір Галереї.

Під час прийомів перевага надається виконанню академічної, джазової та інструментальної музики. Попереднє узгодження музичної програми є обов'язковим. При цьому ми з повагою ставимося до музикантів, жодним чином не підтримуючи формат “вони грають – ми їмо”. На нашу думку доцільнішою є організація міні-виступу під час проведення прийому з одної або декілька частин.

Будь ласка, зверніть увагу, що організація подібних престижних заходів вимагає докладання значних зусиль, достатнього часу на узгодження та організацію всіх їх складових.

БЮДЖЕТ 

За запитом.

ЯК ЦЕ ОРГАНІЗУВАТИ?

  1. Ви заповнюєте проформу на сайті (опис конференції, сценарій, реєстраційна інформація про себе). 
  2. Ми вивчаємо ваш запит. 
  3. У разі попередньої згоди адміністратор надсилає вам необхідну інформацію на ел.пошту. 
  4. У процесі обговорення деталізуються умови проекту та співпраці.
  5. Ви знайомитеся з плановим кошторисом проекту.  
  6. Генеруються необхідні документи: кошториси, план-графік, комерційні пропозиції. 
  7. Узгоджується фінансова механіка організації конференції. 
  8. Ви надаєте або замовляєте підготовку необхідних матеріалів: тексти та зображення для інформаційно-рекламних матеріалів тощо.

Просимо звернути увагу, що години заїзду та виїзду входять до оплачених годин проведення конференції. Заїзд до приміщення відбувається з 17:00. Завершення, включно з технологічною частиною (вивезення обладнання і т.п.), – не пізніше 24:00.

Під час проведення акції обов'язковим є подання інформації організаторами про автора поточної експозиції або саму виставку.

Будь ласка, звертаємо вашу увагу, що всі зобов'язання набувають чинності після підписання контракту або комерційної пропозиції та виконання їхніх умов. Відповідно, всі попередні домовленості вважаються лише намірами та втрачають силу.

Ще раз хочемо підкреслити – подібна послуга доцільна, якщо ви розділяєте цінності Галереї та вбачаєте для себе важливим використання її іміджевої складової, а формат вашого заходу лежить у полі її позиціонування.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся за мобільним телефоном +380 (67) 112 20 29, ел. пошта: gallery@ilko.ua.

 

Якщо ви зацікавлені в організації прийому, заповніть будь ласка проформу:

* - поля обов'язкові до заповнення