Про галерею 

Мистецький центр «ILKO Gallery» заснований у 2013 році Михайлом та Тетяною Ілько.

Офіційне відкриття відбулося 16 березня виставкою живопису Івана Ілька (до 75-річчя автора), чия творчість зіграла визначну роль в рішенні заснувати арт-центр, а майстерня митця – розташована безпосередньо в будівлі Галереї.

Місія

Ми прагнемо, щоб мистецтво стало органічною частиною повсякденного життя людини.

Наша мета

Ми ставимо перед собою доволі просту і водночас амбітну мету – наповнити життя атмосферою та духом мистецтва, новими формами, змістами та форматами. 

Тому ключове завдання нашої роботи – пожвавлення творчих процесів і актуалізація локальної арт-сцени. Вже сьогодні Центр є потужним осередком культурного життя Закарпаття, і ми прагнемо залучати до нього дедалі більше творчих людей як з України, так і з інших країн.

Своє ж глобальне завдання ми вбачаємо у створенні простору для комунікації. Нам подобається атмосфера виставкових залів, атмосфера музичних виступів та їх підготовки – і ми хочемо, аби поруч з нами було якомога більше людей, котрих це надихає так само як і нас. Мистецтво створює найкращу атмосферу для суспільного діалогу, спілкування людей, які відчувають себе частиною соціуму, громади, міста, країни… 

Зрештою, саме мистецтво спонукає нас думати, створює цінності та формує соціуми. Робить світ кращим і людянішим, а нас більш відкритими, творчими, натхненними.

Простір галереї

Мистецький центр "Галерея ІЛЬКО" є однією з небагатьох в Україні сучасних спеціалізованих споруд – його спроектовано та побудовано задля створення якісних умов для експонування творів образотворчого мистецтва й проведення камерних театрально-музичних заходів.

Комфортний дворівневий простір, якісна система освітлення, акустично підготовлене приміщення (у відповідності до європейських нормативів для концертних залів), прецедентно підібрана система озвучення, максимальна ефективність співвідношення основних та допоміжних приміщень – кожне рішення в екстер'єрі та інтер'єрі Галереї скероване на забезпечення ідеальних умов для занурення в атмосферу мистецтва.

Автори проекту: архітектор – Тетяна Ілько, дизайн – Михайло Ілько.

Від авторів

«Маючи освіту в галузі мистецтв (КДХІ, сьогоднішня НАОМА) та великий досвід в сфері управління творчими проектами, ми задумали та реалізували Галерею як комплексний проект – в його архітектурній, технологічній і управлінській складовій.

Зокрема, архітектурний проект розроблено на основі оптимальних технологічних рішень для підготовки експозиції, освітлення (включно з дизайном окремих приладів) та озвучення. 

Акустичні системи Галереї спроектовані у відповідності до розроблених форматів музичних виступів, подій та виставок, і ми вдячні всім спеціалістам, які допомогли нам блискуче реалізовували ці рішення.

Проектування споруди виконувалося з урахуванням локальних традицій, реальних можливостей і технологій будівництва, доступності матеріалів та економічної доцільності. 

Для ефективного функціонування Мистецького центру, ми розробили систему менеджменту з необхідними матеріалами та протоколами проходження робіт, брендинг, ідеологію та архітектуру сайту, який містить, окрім презентаційної частини, також і модулі управління проектами та процесами. 

Звичайно, далеко не все вдається нам сьогодні, однак це жодним чином не спиняє нас у прагненні і надалі створювати якомога кращі умови для презентації цікавого, розумного та сильного мистецтва!» – Михайло Ілько.

Медіаматеріали

У цьому розділі ви можете завантажити презентацію з елементами графічного стилю та прес-іміджі Галереї.

Для отримання прес-релізів та прес-іміджів окремих подій, що відбувалися або плануються в Мистецькому центрі, зареєструйтеся, будь ласка, в розділі "Співпраця/ЗМІ".

Завантажити логотип

Завантажити прес-релізи

Партнерство

"Галерея ІЛЬКО" радо співпрацює з художниками, кураторами виставок, критиками та мистецтвознавцями, іншими галереями, арт-центрами та музеями, музикантами та продюсерами, режисерами, поетами та літераторами з України та з-за кордону.

Умови співпраці за певним напрямком ви можете знайти на сторінці “Співпраця/виставки/музичні програми/події”.

Для представників бізнесу ми пропонуємо цілу низку спеціальних послуг, зокрема проведення конференцій і прийомів, а також співпрацю в напрямку спонсорства, меценатства та кобрендингу. Більше інформації можна знайти на сторінці “Співпраця/бізнес”.

Робота

Ми співпрацюємо лише з проактивними людьми. Тому не пропонуємо роботу – ми пропонуємо співпрацю. Тож, надсилайте свої резюме з пропозиціями, будемо раді знайти точки дотику.

У разі наявності гарячих вакансій – ви знайдете їх у цьому розділі.

Команда

Тетяна Ілько
Тетяна Ілько
Михайло Ілько
Михайло Ілько
Леонід Ілько
Леонід Ілько
Альона Туряниця
Альона Туряниця
Іван Ілько
Іван Ілько
Віктор Мігалиско
Віктор Мігалиско
Богдан Неймет
Богдан Неймет

Контакти

Вул. Кошицька, 28, м. Ужгород, 88000, Україна.
Тел.: +380 (312) 642188
Моб.тел.: +380 (67) 1122029
Ел. пошта: gallery@ilko.ua

Написати повідомлення