Вхiд

Коло друзів
Коло друзів
  1. Безкоштовна картка
  2. Пільгова ціна вхідного квитка
  3. Пільгова ціна квитка на музичні програми та події

ПЕРЕВАГИ ПІДПИСКИ

Ми цінуємо вашу реєстрацію в нашому Мистецькому центрі і будемо намагатися стати якомога кориснішим партнером у вашому культурному житті.

Ми прагнемо, щоб мистецтво стало органічною та невід’ємною частиною повсякденного життя сучасної людини, бо саме воно здатне зробити нас більш відкритими, творчими, натхненними.

Ваша участь в “Колі Друзів” сприятиме реалізації цієї місії.

Увійшовши до нашого кола друзів, ви оперативно отримуватимете інформацію про події в Арт-центрі: відкриття виставок і строки їх проведення, музичні та освітні програми, літературні читання, зустрічі з авторами та інші мистецькі події.

Ваша картка лояльності забезпечує вам:

– пільгову ціну вхідного квитка;
– пільгову ціну квитка на музичні програми та події.

Щоб отримати квиток за пільговою ціною он-лайн, необхідно зареєструватись, а якщо Ви вже є учасником “Кола друзів” то увійти у свій Кабінет, перейти до обраної події в розділі “Квитки”. У віконці оформлення Ви побачите пільгову ціну квитка і завершите покупку.

Здійснити реєстрацію можна он-лайн, натиснувши плашку “Зареєструватись”, або в приміщені галереї. У випадку он-лайн реєстрації свою картку ви отримаєте при першому відвідані галереї. Ваша карта починає діяти одразу після реєстрації. 

Якщо у вас виникають труднощі з реєстрацією чи входом в особистий кабінет, будь ласка, звертайтесь до нас: kolo@ilko.ua, +380 (67) 112 20 29.

Для придбання пільгового квитка в приміщенні галереї необхідно надати свою картку.

Здійснивши реєстрацію, ви зможете надсилати нам свої побажання та запити. Ми будемо дуже вдячні за ваш зворотній зв'язок, адже це дасть нам можливість краще розуміти ваші потреби та інтереси.

Учасники Кола зобов'язані дотримуватися «Правил користування «Галереєю Ілько». У разі порушення правил ваша картка буде анульована, хоча ми сподіваємось, що цього ніколи не станеться.

Поширення карток є нашим правом, а не обов'язком. Зазначені вище обмеження – діють у наших з вами спільних інтересах, забезпечуючи впевненість у відповідності атмосфери вашим вимогам.

Наприкінці року ми просимо зареєстрованих користувачів підтвердити свою реєстрацію, поставивши відповідну позначку біля рядка «Перевірити особисті дані та продовжити дію картки на наступний рік». Це необхідно для розуміння актуальності ваших контактів і для продовження активації картки в системі.

Будь ласка, зверніть увагу, що Картка лояльності є персональною і не передається іншій особі.