Мистецький центр "Галерея ІЛЬКО" тимчасово не працює

Графік роботи

Вт-Сб: 11:00 – 20:00
Нд: 12:00 – 19:00
Пн: вихідний

Зазвичай Галерея не працює в святкові дні Різдва, Великодня та Нового року.

21 квітня – вихідний
28 квітня – вихідний

Квитки

Вхід до Галереї:

  •  звичайний – 30 грн 
  •  для власників карток “Коло друзів” – 20 грн 
  •  пільговий (для школярів, студентів та осіб похилого віку) – 20 грн 
  •  діти до 12 років – безкоштовно.

Адреса

Вул. Кошицька, 28, м. Ужгород, 88000, Україна.
Тел.: +380 (312) 642188
Моб.тел.: +380 (67) 1122029
Ел. пошта: gallery@ilko.ua

Паркування: здійснюється на прилеглій до Галереї громадській території.

Послуги

У просторі Галереї реалізовано концепцію синтезу мистецтв – ви можете обрати для себе можливість спокійно й без поспіху переглянути твори образотворчого мистецтва в якісних умовах експонування, або ж можете оглянути їх в атмосфері очікування музичної програми або іншої події. Так само ви можете послухати якісну музику та залишитися в Галереї на спілкування після виступу, аби скуштувати напої в кафетерії та провести декілька чудових годин із друзями та знайомими – з користю і задоволенням. 

Подібні можливості – це результат реалізованої концепції синтезу мистецтв: слухати музику в оточені образотворчого мистецтва та оглядати твори в оточені музики. 

При цьому атмосфера музичних виступів у "Галереї ІЛЬКО" – абсолютно неповторна. Надзвичайно якісний звук (як акустичних, так і електронних програм) в професійно обладнаному приміщені (відповідає європейським вимогам концертних залів) + якісний простір + унікальні звукові формати + надзвичайна близькість музики і виконавців – все це створює атмосферу занурення в саму серцевину музики!

Освітні програми, зустрічі з авторами, літературні зустрічі, перегляд фільмів, дискусійні платформи – приєднуйтеся, це цікаво і дорослим, і молоді, і дітям! 
Крім всього іншого, в Галереї працює затишний кафетерій, а в теплу пору року – також і літній майданчик. 

Сучасна система вентиляції та кондиціювання, оптимальна температура приміщення в теплу та холодну пору року забезпечить вам комфортне перебування в Центрі впродовж усього року.

А ще – наречені міста доволі часто приходять до нас у день свого весілля для того, аби створити собі класний фотосет (про умови можна дізнатися в офісі Галереї).

Мистецтво цікаве – завітайте, аби переконатися в цьому на власні очі!

Коло Друзів

ПЕРЕВАГИ ПІДПИСКИ

Ми цінуємо Вашу реєстрацію в нашому Мистецькому центрі й будемо намагатися стати якомога кориснішим партнером у Вашому культурному житті.

Увійшовши до нашого кола друзів, ви оперативно отримуватимете інформацію про події в Арт-центрі: відкриття виставок і строки їх проведення, музичні програми, освітні програми, літературні читання, зустрічі з авторами та інші мистецькі події. Ваша картка абезпечує вам додаткові пільги ... докладніше

Правила галереї

1. Правила відвідування Галереї 

докладніше

2. Пам’ятка для відвідувачів з маленькими дітьми

докладніше

3. Фотографування та відеозйомка в Галереї

Фотографування без спалаху дозволено для особистого некомерційного використання на виставках, що організовані безпосередньо Галереєю.

Ці фотографії не можна публікувати, продавати, тиражувати, передавати, поширювати або використовувати, та інше в комерційних цілях.

Фотографувати заборонено на музичних виступах, подіях і на виставках, що мають спеціальну позначку No Photography. Не можна також фотографувати предмети мистецтва, запозичені з приватних колекцій або інших музеїв.

Фотографувати зі спалахом категорично забороняється. Також заборонене використання кіно- та відеокамер.

Зйомка зі штатива можлива тільки з дозволу, отриманого в адміністрації Галереї, і лише у виняткових (на розсуд Галереї) випадках.

З питань отримання фотографій для преси, будь ласка, акредитуйтеся в розділі "Співпраця/ЗМІ". З умовами спеціальних зйомок, включно з кіно- та відеозйомкою, ознайомтеся, будь ласка, в розділі "Співпраця/Сервіс" та звертайтеся за адресою gallery@ilko.ua

Наголошуємо, що Галерея залишає за собою повне право у будь-який момент відмовити або скасувати дозвіл на здійснення фотографування на своїй території.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Вперше в Ужгороді? Мистецький центр "Галерея "Ілько" любить своє місто, тож з радістю допоможе вам почуватися в ньому якомога комфортніше.

Перейдіть за цим посиланням, щоб переглянути корисну інформацію про готелі, ресторани, транспорт, банківські та медичні заклади, побутові послуги в столиці Закарпаття.