Ми активно розвиваємо партнерські взаємини з людьми та організаціями, з якими маємо спільні цінності та обопільну зацікавленість у плідній співпраці.

Подана в цьому розділі інформація орієнтована на професійну аудиторію, наших колег і представників ЗМІ.

Просимо звернути увагу, що вхід на події для всіх відвідувачів без виключення є платним за квитками.

Якщо організатори прагнуть запросити своїх гостей або гарантувати їм місця вони можуть придбати квитки та надіслати їх разом з Запрошеннями.

У випадку проведення події за спонсорські кошти, або на основі грантових програм цей принцип залишається таким самим.

Вхід не може бути обмеженим, кожен відвідувач галереї може потрапити на подію придбавши квиток і отримати сервіс, що запланований організаторами включно з пригощанням. Доступ на подію обмежується тільки ціною вхідного квитка та кількістю місць.

Таким чином ми забезпечуємо рівність умов як для організаторів / виконаців / авторів так і для відвідувачів для всіх видів подій.

Виключенням є два формати: конференції та прийоми. Під час цих подій організатори самостійно регулюють доступ до приміщення відповідно до Договору.

Виставки

Ми виставляємо твори образотворчого мистецтва, фотографії, архітектури, декоративно-прикладного мистецтва сучасного та класичного напрямку ... докладніше

Музичні програми

Виступи, що проводяться в Центрі, за своєю суттю та форматом є камерними – академічна, джазова, експериментальна та популярна музика ... докладніше

Події

Комфортні умови, досконале обладнання та належна атмосфера дозволяють проводити в Галереї різноманітні мистецькі та навчальні програми ... докладніше

Бізнес

Конференції, прийоми та спонсорські проекти для компаній та організацій, які зацікавлені у високому іміджевому статусі власних заходів та підтримці мистецтва ... докладніше

Маніфест співпраці

Маючи спільну мету всебічного сприяння розвиткові культури й мистецтва в Україні, а також поширення його найкращих як українських так і світових зразків, ми виходимо з того, що мистецтво є обов’язковим і важливим аспектом розвитку особистості та суспільства в цілому.

Усвідомлюючи досягнення цієї мети як свою місію, та поділяючи розуміння функції мистецтва як функцію формування цінностей, пізнавальну, виховну та комунікативну, ми прагнемо якомога активніше розвивати культурне та мистецьке життя, організовуючи та здійснюючи заходи й події в різних видах та напрямках мистецтва – як окремо, так і в синтезі.

Таким чином, досягання синтезу мистецтв і його донесення до суспільства є нашим головним практичним завданням, заради успішної реалізації якого ми докладаємо всіх можливих зусиль для забезпечення належних умов, необхідних для проведення подій мистецько-культурного та мистецько-освітнього напрямків, заходів культурно-ділового співробітництва, а саме:

Мистецькі події: арт-перформанси з синтезом мистецтв;

Окремі мистецько-культурні події: виставки, вернісажі, перегляд кінофільмів з освітньою програмою, театральні постановки, літературні зустрічі, зустрічі з авторами, музичні зустрічі, музичні програми (арт-перформанси з музичним супроводом), зустрічі клубу любителів музики, мистецькі навчальні програми (образотворче мистецтво, музика, театр, кіно, література та поезія, інші види мистецтв), мистецько-культурні конференції, мистецько-культурні дискусії та круглі столи, філософські зустрічі, мистецько-культурні майстер-класи, події мистецько-культурного обміну.

Сервіс

Мистецький центр “Галерея Ілько” надає цілу низьку послуг зацікавленим особам та компаніям, серед яких:

  • Організація в Галереї освітніх заходів на мистецьку тематику, зустрічі з авторами, огляд експозиції з куратором для співробітників компаній або окремих груп людей.
  • Оренда картин (вибір творів мистецтва, фотофіксація, допомога в експозиції в інтер’єрі). 
  • Надання посередницьких послуг для придбання творів мистецтв у авторів.

Проведення благодійних подій.

Діяльність Мистецького центру стосується проведення мистецько-культурних та освітніх програм, що вже є соціальною діяльністю. Відповідно тільки в окремих випадках ми долучаємось до проведення благодійних заходів, що організовуються сторонніми організаціями.

Рішення про доцільність проведення благодійних подій, система їх організації, прозорість та звітність є прерогативою та відповідальністю виключно організатора події.

Організувати ці події можливо згідно правил наступних наших послуг:
конференції (якщо подія відбувається в денний час);
прийоми (якщо подія відбувається у вечірній час);
події (проведення організаторами соціально орієнтованих програм), якщо основою благодійної події є мистецько-культурна програма або тематика.

Організатори здійснюють оплати згідно кошторису.

Організація комерційної фото– та відеозйомки в просторі Галереї.

Проведення подібних зйомок можливе в неробочі години або дні. Будь ласка, зверніть увагу, що дана послуга передбачає детальне вивчення сценарію зйомки та погодження авторів виставки на її проведення. Наголошуємо, що умови та спосіб проведення зйомки повинні бути адекватними просторові, в якому вона проводиться.

Будь ласка, звертайтеся з питань вищезгаданих послуг до офісу Галереї або надсилайте запит на адресу gallery@ilko.ua.