Музичні програми – один з провідних напрямків роботи “Галереї ІЛЬКО”, в якому найбільш яскраво проявляється ключова властивість нашого арт-центру – синтез мистецтв.

Виступи, що відбуваються в Мистецькому центрі, за своєю суттю є арт-перформансами, а за форматом є камерними – притому, що це може бути як академічна, так і джазова, експериментальна та популярна музика.

Головна особливість наших музичних форматів – це єдність простору, середовища, відсутність бар'єру між виконавцем та слухачем. Завдяки цьому аудиторія має унікальну нагоду відчути себе, як ніколи близько, до самих витоків музики.

У цьому нам сприяють однорівневий простір (один рівень сцени та місць слухачів) і збалансована акустична підготовка приміщення. До того ж, навіть сама форма проведення виступів є клубною і створює атмосферу, де власне музика і є головним центром усього, що діється довкола.

При цьому наші музичні виступи – це не тільки і не стільки власне виконання музичних творів, скільки культурна програма з можливістю спілкування. З огляду на це, вхід до приміщення здійснюється за годину до початку заходу, в процесі відбувається огляд експозиції, музична програма з антрактами, лекційні виступи та спілкування після події, якому сприяє наш кафетерій та зручний, просторий хол.

Формати музичних програм

У Галереї проводяться музичні виступи як акустичні, так і зі звуковим підсиленням. 
Розташування естради може бути як класичним (навпроти глядацьких місць), так і центральним (з радіальним розташуванням місць). 

Діяльність в сфері музичних подій доповнена різними форматами: “Музичні зустрічі”, “Зустрічі клубу шанувальників музики” з прослуховуванням вінілових платівок та короткими лекціями-виступами, освітні музичні пограми.

Окремі формати:

“Музичний дебют” –  STREET-in

Професійне виконання короткої музичної програми в клубному форматі – своєрідний вуличний виступ у приміщенні, “STREET-in”.

По суті, це відкрите спілкування виконавця з публікою, яке не потребує підготовки спеціальної довготривалої програми чи організації виступу та проводиться на безоплатній основі.

“Музичний дебют” може поєднуватись з акцією Виставка однієї картини (експозиція одного твору художника, що триває одну добу).

докладніше

“Класика в джинсах” –  Classic&Jeans

Намагаючись зменшити бар'єри між молодими або недосвідченими слухачами-початківцями та надбаннями академічної музики, Галерея започаткувала новий музичний формат “Класика в джинсах”. 

Суть таких програм – виконання академічної музики в дружній, невимушеній атмосфері, часто в денний час. Подібні музичні виступи відбуваються також і в рамках програм “Ніч у музеї”. 

Приємно відзначити, що останнім часом “Класика в джинсах” набуває популярності вже й за межами Мистецького центру.

“Дитячий академ-концерт”

З любов'ю до міста та його мешканців, Мистецький центр “Галереї ІЛЬКО” намагаються регулярно проводити звітні дитячі академ-концерти. 

Під час проведення таких заходів маленькі митці мають можливість продемонструвати набуту майстерність, аби порадувати батьків та усіх небайдужих, а разом з тим – також і мотивувати себе до подальших занять і нових звершень.

Інноваційний музичний формат –  Ambient Sound–Live

Незвичний формат, який створює та розкриває нові грані музичних перформенсів – занурюючи слухачів в саму серцевину музики.

Унікальний формат Ambient Sound – Live надає музикантам принципово нові засоби для створення багатопланових, динамічних музичних сцен з надзвичайно якісним звучанням. Водночас слухачі отримують нові, раніше незнайомі враження від принципово інакшої атмосфери музичних творів – об’ємної та глибокої сцени звуку в форматі 3D.

Розміщення сцени з радіальним розташуванням слухачів формує залу, у центрі якої – сама музика. Неймовірно мала дистанція між музикантами й слухачами створює атмосферу студії-майстерні – вона стирає будь-які кордони, надаючи вам можливість безпрецедентної співучасті, справжнього злиття з музикою. 

Архітектура звуку вибудована за 8-ми канальною схемою "подвійне стерео + квадро сурраунд". У поєднанні з ноу-хау акустичних систем від компанії BOSE, на основі яких вона реалізована, ця технологічна схема забезпечує майже однакову якість сприйняття звуку – незалежно від ряду та місця слухача в залі.

Музичний виступ + Прийом

В окремих випадках ми можемо поєднати музичну програму (якщо приміщення орендується автором програми) зі скороченою послугою “Прийом” на пільгових умовах.
Ця пропозиція орієнтована передусім на авторів-ювілярів.
Дізнатися більше про стандартні умови формату можна в розділі “Прийом”.

Акустичні умови

Мистецький центр "Галерея ІЛЬКО" не без підстав пишається тими акустичними умовами, які створені в нашій залі, особливо з огляду на його багатофункціональність.

Зала відрізняється “незабарвленою” акустикою, оптимальним для камерної музики часом реверберації, обладнана системами для проведення музичних виступів з звукопідсиленням. 

У залі генерується якісне дифузне звукове поле з дуже низькою нерівномірністю звукового тиску. Акустичні системи розвивають тиск у >111,6 dB з нерівномірністю від 0,6 dB до 1,5 dB залежно від організації сцени.

Приміщення Центру – це трансформована зала із зоною естради. Вона є ідеальною для камерних програм, має чудове співвідношення питомого обсягу залу.
Приміщення акустично підготовлене на високому рівні. Характер звучання є нейтральним (а це, на нашу думку, є дуже важливим та притаманним сучасному сприйняттю якісного звучання), тонально правдивим з високою розбірливістю мовлення, відповідає європейським стандартам для концертних приміщень.

Основні схеми розташування естради та глядацьких місць:

 • “Формат дебют”: паралельне сцені розташування місць з обмеженою кількістю рядів.
 • “Академічний”: паралельне сцені розташування місць.
 • “Амфітеатр”: розташування місць півколом до естради.
 • “Амбієнт Саунд”: радіальне розташування місць навколо центральної сцени.

Технічне оснащення

Галерея "ІЛЬКО" володіє малим концертним роялем (238 см) компанії Bluthner та комплексом звукового обладнання – підсилення, управління, мікшування, мікрофони, аксесуари.

Простір обладнаний Hi-End апаратурою для прослуховування фонограм та відео-проекційним обладнанням Full HD якості з коректним кольоровідтворенням.

Кероване освітлення сцени: біле (тепле та холодне) та RGBW.

Комплект обладнання для здійснення багатокамерної онлайн-трансляції в якості Full HD, та запису з роздільною здатністю 4К.

ПОСЛУГИ

Мистецький центр “Галерея ІЛЬКО” забезпечує наступний спектр послуг для музичних виступів та перформенсів.

 1. Підготовчі роботи: визначення умов проведення виступу, визначення схеми залу, ціноутворення, підготовка текстів, зображень, визначення технічного райдеру.
 2. Підготовка та проведення інформаційно-рекламних заходів.
 3. Розповсюдження квитків.
 4. Надання та обслуговування приміщення.
 5. Забезпечення технічного райдеру.
 6. Послуги звукорежисера.
 7. Супровід музичної програми.
 8. Багатокамерна онлайн-трансляція в якості Full HD.
 9. Фото- та відеофіксація.
 10. Супроводжуючі активності: організація закритого прийому (виключна пропозиція для авторів), проведення прес-конференцій, інтерв'ю, майстер-класів, зустрічей з автором, навчальних програм.
 11. Додаткові сервіси: продаж сувенірів, дисків, послуги з графічного дизайну та сценографії.

БЮДЖЕТ

За орієнтовними кошторисами звертайтеся, будь ласка, до офісу Мистецького центру.

Ел. пошта: gallery@ilko.ua

Особливості: для учасників Кола друзів Галереї діють спеціальні ціни на квитки.

СПІВПРАЦЯ

Умови співпраці передбачають: безоплатне надання послуг для формату in-door; надання всього спектру послуг за діючими цінами.

Всі зобов'язання набувають чинності після акцептації публічної оферти та кошторису. Відповідно, всі попередні домовленості вважаються лише намірами та втрачають силу.

Юридичний аспект: кожна з сторін власними силами адмініструє свої податки.

ЯК ЦЕ ОРГАНІЗУВАТИ?

 1. Ви заповнюєте проформу на сайті (опис програми, інформацію про виконавців, зображення та посилання на інформаційні ресурси, реєстраційну інформацію про себе).
 2. Ми вивчаємо ваш запит.
 3. У разі попередньої згоди адміністратор надсилає вам необхідну інформацію на ел.пошту.
 4. Ви можете отримати докладнішу інформацію про технічне оснащення, схеми залу, опис форматів, тощо.
 5. Ви знайомитеся з плановим кошторисом проекту та календарем подій, обираєте потрібний технічний райдер.
 6. У процесі обговорення деталізуються умови проекту та співпраці.
 7. Генеруються необхідні документи: кошториси, план-графік, комерційні пропозиції.
 8. Узгоджується фінансова механіка організації виступу.
 9. Ви надаєте або замовляєте підготовку необхідних матеріалів: тексти та зображення для інформаційно-рекламних матеріалів, схему зали, додаткові елементи оформлення тощо, відповідно до переліку замовлених послуг.

День виступу:

Саундчек: з 16:00 до 18:00.
Початок програми: 19:00.
Тривалість: не менше 90 хв. виконання.
Інтерв'ю, автограф-сесія – після виступу.

Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтесь до офісу арт-центру.

М. тел.: +380 (67) 112 20 29.
E-mail: gallery@ilko.ua

Якщо ви зацікавлені у проведені виступу, заповніть будь ласка проформу:

* - поля обов'язкові до заповнення