Наш підхід до проведення художніх виставок відповідає загальній концепції та місії Мистецького центру. Ми прагнемо, щоб мистецтво було частиною нашого щоденного життя.

З огляду на це, простір Галереї є майданчиком для обміну, комунікації між авторами та глядачами, активним посередником між ними.

Ми прагнемо актуалізувати локальну арт-сцену, експонуючи твори як закарпатських митців, так і художників з інших регіонів та країн задля пожвавлення творчого обміну та діалогу.

Ключова відмінність та особливість нашої галереї – це простір, де синтез мистецтв є реальністю. Тому під час експозицій в просторі Галереї постійно відбуваються музичні програми, перформенси, творчі зустрічі, навчальні програми, конференції тощо.

ПРОСТІР ГАЛЕРЕЇ

Мистецький центр розташований на 2-ох поверхах, експозиційна площа становить 165 метрів погонних та, за потреби, може бути дообладнана додатковими стендами, подіумами, мольбертами.

Галерея має сучасну систему підвісів, розроблено ефективну систему зміни експозиції – яка дозволяє здійснювати її за 4-6 години.

Простір обладнано стаціонарним та змінним підвісним освітленням. Ми забезпечуємо експозиційне освітлення з такими показниками: температура світла ≈ 3000 К, рівень освітленості ≈ 240 lum, кольоровідтворення 100%, низький коефіцієнт UV та IЧ-випромінювання. 

Галерею оздоблено системою вентиляції та кондиціювання, що забезпечує необхідний температурний режим.

Приміщення акустично підготовлене та комфортне для спілкування й прослуховування музичної програми, обладнано системою фонового озвучення, радіомікрофонами, акустичними системами та концертним роялем. 

В приміщені галереї працює кафетерій, а на території – літній майданчик.

ОХОРОНА

Охорона здійснюється Державною службою охорони. На час проведення масових заходів охорона посилюється постом поліції.

Залу обладнано пожежною та протизламною сигналізацією, здійснюється відеоспостереження.

ПОСЛУГИ

Мистецький центр "Галерея ІЛЬКО" забезпечує повний спектр послуг для проведення виставок образотворчого мистецтва, серед яких:

 1. Підготовчі роботи: послуги організатора виставки (підготовка текстів, підбір фото для рекламних матеріалів, підготовка схеми експозиції та самої експозиції).
 2. Підготовка та проведення інформаційно-рекламних заходів.
 3. Експонування творів на обраний період (не менше 2-ох та не більше 6-ти тижнів). 
 4. Послуги з підготовки експозиції: розвантаження, пакувальні роботи, розвішування та розміщення творів, додаткові елементи для монтажу творів, додаткове оформлення творів і приміщення, дизайн, виготовлення й розміщення табличок та інформаційних матеріалів, прибирання тощо.
 5. Підготовка та організація вернісажу: сценарій, домовленості з ведучими, написання вступних текстів, музичний супровід/інші види перформенсу, підготовка фотозвіту вернісажу та експозиції.
 6. Організація відеозвітів з вернісажу та виробництво попередніх інформаційно-рекламних відеоматеріалів.
 7. Гостинність під час вернісажу: меню, послуги персоналу, посуд та матеріали.
 8. Організація та проведення додаткових активностей: прев'ю (попередній огляд експозиції для обраного кола відвідувачів); прес-конференції; зустрічі з автором; окремі навчальні програми та дискусії.
 9. Послуги з завершення експозиції: зняття творів, пакування. 
 10. Додаткові послуги: репродукційна фотофіксація, дизайн та виготовлення додаткових інформаційних та рекламних матеріалів, каталогів, виготовлення додаткового пакування, організація логістичних послуг, інформаційні посередницькі послуги для продажу творів (прямий продаж творів Галерея не здійснює).

Конкретний перелік надаваних послуг залежить від обраних позицій в кошторисі.

ОКРЕМІ ФОРМАТИ ВИСТАВОК

«Виставка однієї «Картини» – «Single» – це експозиція одного (бажано нового) твору художника протягом доби з його персональною презентацією.

докладніше

Критерії співпраці

Для початку переговорів щодо співпраці ми повинні ознайомитися з концепцією виставки, описами та фотоматеріалами творів, які будуть експоновані, а також загальною інформацією про авторів.

У своїй діяльності ми керуємося суб'єктивними поглядами.

Мистецький центр залишає за собою право на відмову без пояснення причин.

ОБМЕЖЕННЯ

Під час всього терміну експонування (за винятком дня вернісажу) в приміщені Галереї можуть відбуватися різні заходи: музичні виступи, зустрічі, конференції, прийоми, виставки однієї картини.

Галерея "ІЛЬКО" гарантує цілісність експозиції за винятком центральної частини, яка може бути прикрита екранами, планшетами або демонтована з метою безпеки на час проведення заходу.

Автори або організатори мають право пригощати гостей сухими винами, мінеральною водою, соком, коктейльними закусками. Під час частування не може бути виключень для окремої групи відвідувачів.

Послуги гостинності надаються в форматі "коктейль" акредитованими Галереєю рестораторами та оплачуються згідно з кошторисом. 

Круглі столи, прес-конференції та дискусії в рамках виставки в більшості випадків проводяться до 18 години. Проведення цих подій потребує окремого узгодження та, можливо, оплати за додаткові сервіси.

Вхід до Галереї платний, в тому числі, і на вернісаж. Організатори або автори експозиції можуть оплатити частину квитків та розповсюдити їх за окремими списками. При цьому вхід не може бути обмеженим – всі, хто придбав квиток до Галереї, мають право на доступ до неї також і в день вернісажу.

Якщо ви потребуєте обмеженого доступу – будь ласка, скористатися послугою "Прийом" (деталі за посиланням) або прев'ю (попередній огляд експозиції професійною аудиторією в окремий день напередодні вернісажу).

ЯК ЦЕ ОРГАНІЗУВАТИ

 1. Ви заповнюєте проформу на сайті: опис виставки, зображення та реєстаційну інформацію про себе.
 2. Ми вивчаємо ваш запит.
 3. У разі попередньої згоди адміністратор надсилає вам необхідну інформацію на ел.пошту.
 4. Ви знайомитеся з плановим складом робіт та кошторисом проекту.
 5. У процесі обговорення деталізуються умови проекту та співпраці.
 6. Генеруються необхідні документи: кошториси, план-графік, комерційні пропозиції.
 7. Узгоджується система та джерела фінансування виставки.
 8. Ви надаєте або замовляєте підготовку необхідних матеріалів: тексти та зображення для інформаційно-рекламних матеріалів, схему експозиції, інформацію для табличок під творами, додаткові елементи оформлення тощо, відповідно до переліку замовлених послуг.

Підготовка експозиції:

Перший день: з 13:00 до 21:00; другий день (день вернісажу) з 10:00 до 16:00.
За потреби термін на підготовку експозиції може бути подовжений.
Вернісаж з 18:00.
Демонтаж експозиції та вивіз творів відбувається в останній день експозиції до 13:00.

Зберігання творів після закінчення експозиції Галерея не здійснює.

Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтесь до офісу арт-центру.

М. тел.: +380 (67) 112 20 29.
E-mail: gallery@ilko.ua

Якщо ви зацікавлені у проведені події, заповніть будь ласка проформу:

* - поля обов'язкові до заповнення