18:00 06.03.2016
AD LIBITUM

вечір камерної музики

AD LIBITUM
AD LIBITUM
AD LIBITUM
AD LIBITUM

6 березня в ILKO Gallery відбувся вечір камерної музики під назвою AD LIBITUM. У програмі звучала музика відомих композиторів. Також вечір супроводжувала танцювальна пара.

Автори

Сюзанна Касо, Діана Гавата, Галина Сакалош, Іштван Кекерченя

У програмі звучала музика відомих композиторів: Bach – Gouno, Marcello, Mendelssohn, Elgar, Piazzolla та інших, які зачарують слухачів своїм звучанням. Під музику танго вечір супроводжувала танцювальна пара в складі Галини Сакалош та Іштвана Кекерченя.

Сюзанна Касо – фортепіано. Сюзанна є випускником Національної музичної академії України, де навчалася у заслуженого артиста України проф. Валерія Козлова. Потім вона продовжила навчання в Королівському Північному коледжі музики, під керівництвом відомого британського піаніста Грехема Скотта. Міжнародні успіхи і виступи – це перемога у XVI премія за виступи Стефано Marizza в жовтні 2012 року в Трієсті, Італія, виступи Бріджуотер “Роздуми про Дебюссі”, Фестиваль, організований у співпраці з RNCM і під керівництвом Норико Огава і виступ з другим фортепіанним концертом Прокоф’єва з RNCM та Гергей Мадарас на початку року, перший приз у міжнародному конкурсі піаністів А. Затіна та Гран-прі у міжнародному конкурсі в Україні Надії XXI століття. Сюзанна також була нагороджена медаллю в конкурсі каналу Марія в Барселоні. Протягом виконавської кар’єри Сюзанна співпрацювала з багатьма провідними оркестрами в Україні, таких як Національний симфонічний оркестр України, Естрадно-симфонічний оркестр України, оркестр Дніпропетровської філармонії, Ужгородська Камерата, Harmonia Nobile під провідом Володимир Сіренко, Микола Сукач, Віктор Здоренко, Анатолій Затін і Наталія Пономарчук серед інших. Майбутні зобов’язання включають сольні концертні виступи по всій Великобританії, Центральній та Східній Європі. У минулому році Сюзанна входила до складу журі у двох престижних міжнародних конкурсах піаністів в Україні, а також була музичним редактором фортепіанних творів, написаних закарпатським композитором Йосипом Бартошем.

Діана Гавата – вiолончель. Лауреат мiжнародних конкурсiв у Нiмеччині, Польщі, Францiї та України. Випускниця Львівського Вищого Музичного Інституту у професора Шпіцера Є. Е. У 1996 р. лауреат міжнародного конкурсу ансамблів GHITARALIA у Польщі. З 1994 по 1996-й проходить майстер-клас із симфонічної гри в Німеччині Internationales Jugend-Festspieltreffen Bayreuth. У 1997 р. лауреат міжнародного конкурсу квартетів в Італії Premio Paolo Borciani, а також у Франції Сoncours International de Quatuor a Cordes dEvian. У 1997 р. стає лауреатом срібної медалі Міжнародного конкурсу ім. Миколи Лисенка в Києві. У 1998 р. аспірантка Львівської музичної академії. Виступає у країнах Європи, Південної Америки, Арабських Єміратів і Китаю. Має СД, а також записи на ТБ. У 2001 р. працює артистом симфонічного оркестру Львівської філармонії. У 2006 р. працює в Ужгородській філармонії артистом-ансамблістом камерно-інструментального ансамблю “Угорські мелодії”, а також симфонічного оркестру. У 2008 р. нагороджується дипломом обласної премії ім. Дезидерія Задора за сольну програму із циклу концертів до 60-річчя створення ансамблю “Угорські мелодії”.