19:00 21.06.2014
ANNIEBRI

експериментальна музика

ANNIEBRI

21 червня в ILKO Gallery Анна Брижата презентувала свій проект ANNIEBRI - це вокал і фортепіано. Її музика і спів викликають безодню емоцій, захоплюють незвичайністю.

ANNIEBRI - це проект, за яким стоїть дівчина з Одеси - Анна Брижата. Вона з тих, чий голос з першої миті знаходить відгук душі, причаровує та огортає теплом. Її пісні пронизано ніжністю та почуттям казки, в той самий час сповнені невимовною силою та рішучістю. Ліричність, простота та глибина її образів, та краса її музики заслуговує на повагу та захоплення.

Досить аскетичний формат виконання, - вокал та фортепіано, - на ділі виливається в стрімкий потік, сповнений енергії та емоцій. Стилістику пісень та інструментальних композицій ANNIEBRI складно вмістити до певного формату або музичного напрямку. Комусь почуються близькі до серця резонуючі акорди "психо-фолку", комусь - романтичні мелодії французького шансону, а хтось почує ломану структуру та драматичність "неокласики".

Bryozone - відтворюючи хаос і кислотність думок, електронна музика розсіює їх в гармонію. Її суворий біт і багатошарові голосові семпли пілінгують серцебиття. В неочікуваному проекті від Анни Брижатої, сплітаються всеможливі звучання і ритмічності. Цей синтез абстрагує нас від реальності й породжує нові сенси.