19:00 05.05.2015
Анжеліка ФУКС "Magic of art"

вечір фортепіанної музики

Анжеліка ФУКС "Magic of art"
Анжеліка ФУКС "Magic of art"
Анжеліка ФУКС "Magic of art"
Анжеліка ФУКС "Magic of art"

5 травня в ILKO Gallery відбувся виступ піаністки Анжеліки Фукс "Magic of art", у програмі - класичні твори.

Ужгородська піаністка Анжеліка Фукс продовжує вражати розмахом своєї творчої уяви. Дівчина, яка зуміла підкорити кращі світові сцени, навчалась та викладала за кордоном, в одну мить кардинально змінила своє життя і повернулася додому заради реалізації своєї давньої заповітної мрії.

І весь набутий досвід, весь свій багатогранний талант спрямувала на авторський проект під назвою "Visual music, сonnecting arts". В основі ідеї - поєднання різних видів мистецтва. Тобто дівчина продовжує годинами займатися за інструментом і блискуче виступати на сцені, але це лише вершина айсбергу невгамовної творчої натури Анжеліки Фукс. Насправді коло її інтересів поширюється на літературу, кіно, бальні танці, архітектуру, образотворче мистецтво. Більше того - Анжеліка знаходить можливість поєднувати ці захоплення не лише в житті, а й у цікавих перформансах.

Для прем'єри свого проекту "Visual Music" піаністка обрала твори Рахманінова, Шопена, Баха, Ліста й українського композитора Віктора Косенка з показом слайд-шоу. Наступним кроком стало поєднання музики з пісочною анімацією: "Sound of the Sand" Анжеліки Фукс та Юлії Миронової (єдиної у краї художниці, яка малює піском) - проект викликав неабиякий резонанс серед місцевої публіки. Зворушливі історії, зіткані талановитими дівчатами зі звуків і мінливих картин на екрані, не залишили байдужими жодного глядача в залі. Наступною роботою Анжеліки стала "Magic of Art", в якій виконавиця зуміла до неперевершених музичних шедеврів Шопена, Шуберта, Дебюссі та Ліста підібрати близькі і такі ж глибокі за змістом роботи Моне, Ренуара, Врубеля, Айвазовського, Ван Гога та інших геніальних художників.

Однак весь цей час Анжеліка Фукс таємно виношувала свою найзаповітнішу мрію - зняти фільм. Кіно - це давня і серйозна пристрасть нашої землячки. Настільки серйозна, що довгими вечорами в Еквадорі (Анжеліка викладала там у столичній консерваторії) дівчина самотужки вивчала ази режисерсько-сценарної справи. Ідея зняти власне кіно настільки заволоділа думками ужгородки, що по приїзду додому вона зуміла зібрати навколо себе цілу команду однодумців - від операторів до професійних акторів. Анжеліка досі не вірить, що у нашім краї знайшлося стільки обдарованих, творчо налаштованих молодих людей, які допомогли їй реалізувати цей сміливий план. Причому, практично всі працювали задарма.