19:00 10.09.2016
AtmAsfera “Mantra Diving”

експериментальна музика

AtmAsfera “Mantra Diving”

10 вересня в ILKO Gallery виступив гурт “AtmAsfera” зі своїм новим проектом-перформансом “Mantra Diving”.

Гурт “AtmAsfera” представив свій новий проект-перформанс “Mantra Diving” – інтерактивне шоу, в якому кожен глядач стає учасником гурту, виконуючи разом з музикантами древні санскритські тексти – мантри.

“Mantra Diving” – це ковток свіжого повітря для жителів великих міст. Абсолютно новий формат на українській музичній сцені, в якому поєднались музика, стиль і древні тексти на санскриті – мантри. Співаючи мантри, глядач зможе піднестись над буденністю й тривогами, а чуттєві мелодії огортатимуть, створюючи незабутню атмосферу спокою та невагомості. 

– Звук має надзвичайно великий вплив на нас, а трансцендентний звук має надзвичайно великий позитивний вплив на нас і на все, що нас оточує, він приносить любов та радість, – Калінді, AtmAsfera. 

– Трансцендентний звук дійсно має силу змінити наші серця і вплинути на мир у світі, – Ямуна, AtmAsfera. 

“AtmAsfera” – це world music й indi-звучання з живою арфою, флейтою, мандоліною, фізгаромнью, елементами електроніки й упізнаваними оксамитовими вокалами Калінді та Ямуни. Унікальність гуртові надають тексти – древні мантри на санскриті – найстарішій мові, відомій людству.

“AtmAsfera” побувала з концертами у більшості країн Європи, а також в Індонезії та Казахстані. Музиканти підкорюють глядачів не лише музикою та стилем, а й ідеєю гуманізму. “World music – World Peace” – ідея, котру гурт намагається донести публіці в кожній своїй композиції.