19:00 22.04.2013
Cantus & Hаталія ПОЛОВИНКА

мyзичний перфоманс

Cantus & Hаталія ПОЛОВИНКА

22 квітня в ILKO Gallery Cantus & Hаталія Половинка презентували програму, що складається з поезії Тараса Шевченка голосом народної пісні та сучасних українських композиторів Богдани Фроляк та Валентина Сильвестрова.

Хор “Cantus” | Наталія ПОЛОВИНКА | Богдана ФРОЛЯК | Валентин СИЛЬВЕСТРОВ

Куратор: Богдана ФРОЛЯК

Автором ідеї програми є член Національної Спілки композиторів України та Міжнародної асоціації Нова музика Богдана Фроляк. Авторка симфонічних і камерних творів викладає композицію у Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка. З ужгородським колективом співпрацює вже не вперше.

Наталія Половинка закінчила Львівську державну консерваторію імені Миколи Лисенка (клас фортепіано Марії Тарнавецької), стажувалася у Центрі Єжи Ґротовського (Понтедера, Італія). Є лауреатом Національної премії України імени Тараса Шевченка У 2001 р. спільно з режисером Сергієм Ковалевичем Наталія Половинка заснувала міжнародний мистецький центр “Майстерня пісні”. Є авторкою музичних і театральних проектів “Вони йдуть”, “Homo Ludens”, “Колодязь”, “Ірмос”, “Собор”, “Квітка-невіста”, “Вість літа”, “Весілля” та інших.