19:00 14.11.2013
Денис СЕВЕРІН

вечір класичної музики

Денис СЕВЕРІН

14 листопада в ILKO Gallery відбувся виступ відомого віолончеліста Дениса Северіна.

Музикант високого класу є виступаючим віолончелістом та викладачем, який проводить майстер-класи по всій Європі. Відвідавши один з таких майстер-класів, подружжя Шутко загорілось ідеєю запросити музиканта до нашого краю не тільки з музичною програмою, а найголовніше – провести відкриті зустрічі для молодих віолончелістів.

Денис Северін – професор Вищої школи музики в Женеві і Вищої школи мистецтв у Берні, де викладає віолончель, камерну і старовинну музику.

1996 р. – закінчив Московську державну консерваторію ім. П. Чайковського та асистентуру-стажування (клас віолончелі проф. Д. Міллера).

1996-2002 рр. – навчання у Женевській консерваторії та Музичній академії в Базелі (клас проф. Т. Деменга), Базельській консерваторії старовинної музики.

Активно виступає з найвідомішими оркестрами Європи. За останні кілька років провів майстер-класи в Німеччині: Міжнародна літня академія “Internationale Sommerakademie Schloss Beuggen”; у Франції: творчі зустрічі в Саверне, Міжнародна літня академія музики Груа; в Іспанії: “New Musical Generation”; Швейцарії: Міжнародна літня академія Бернської Консерваторії та Бразилії: Струнна академія молодіжного оркестру Neojiba.