15.11 – 17.11.2019
Мандрівний DOCUDAYS UA

фестиваль документального кіно

Мандрівний DOCUDAYS UA

З 15 до 17 листопада 2019 року в арт-центрі “Галерея ІЛЬКО” проходитиме мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Відкриття фестивалю відбудеться 15 листопада о 18:30.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

1 день: 15/11 18:30 "Bellingcat: Правда в світі постправди"

2 день: 16/11 18:30 "Сакава"

3 день: 17/11
- 18:30 "Колір фасаду – синій"
- 19:00 "Біотоп"
- 19:30 "Поміж"

 

Через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Першим в програмі є документальний фільм режисера Ганса Пула "Bellingcat: Правда в світі постправди" (Нідерланди/2018/88’)
Цей фільм вивчає можливості роботи з відкритими джерелами, занурюючи глядачів у неповторний світ колективу «громадянських журналістських розслідувань», відомого під назвою Bellingcat. Команда Bellingcat розслідує резонансні справи (від катастрофи MH17 до отруєння російського шпигуна у Сполученому Королівстві), шукаючи правду та борючись за журналістську чесність у часи фейкових новин і суперечливих фактів.
Після фільму - зустріч з речникиком проекту "Inform Napalm" — Михайлом Макаруком.

Стрічка «Сакава» знайомить нас із онлайн-шахраями з Гани, які вдаються навіть до чорної магії.

Про суперечливе ставлення до проблеми біженців ми дізнаємося через повсякденне життя в передмісті Мюнхена у фільмі «Біотоп». У стрічці «Поміж» змальовано портрет сімей, які з економічних причин змушені майже все життя жити окремо, відірваними від власної культури.