19:00 07.12.2017
Drones-Tech/VR/AR

презентація

Drones-Tech/VR/AR

7 грудня в ILKO Gallery пройшла презентація на тему: "Інноваційні підходи збереження історико-культурної спадщини: дрон, віртуальна та додана реальність" або "Ужгородський замок у цифровому світі".

Спікери:

Кирило Покутний – співзасновниклабораторії VR і AR Sensorama Lab, автор проекту «Чорнобиль 360»

Валерій Яковенко – співзасновник компаніїDroneUA

Формат: презентація теми Drones-Tech/VR/AR, з переходом до теми проекту оцифровки Ужгородського замку з метою створення VR/AR контенту для глобальної промоції краю і збереження справжніх візуальних даних про історичний комплекс. Перехід від номенклатурно-паперової звітності до прозорої цифрової діяльності комплексу.

AR – це поєднання реального світу і нашарування у ньому віртуальних зображень – голограм. Тут користувач може спостерігати реальне середовище, у якому знаходиться, тоді як у VR – перебуває повністю у 3D згенерованому світі.

Сучасна технологічна сингулярність зіштовхнула людство із проблемою когнітивного перенавантаження. Ситуацією, коли кількість операцій, які необхідно здійснити мозку людини, перевищує його потужності. AR – саме та технологія, яка може розвантажити мозок користувача. 

Створення 3D графіки, яка перетворюється на 3D модель й надалі опрацьовується, надає можливості не тільки збереження культурного та історичного надбання, а й є інструментом інтерпретації нового і старого світу.

  • Організатори
  • Агенція регіонального розвитку Закарпатської області
  • Креативні Індустрії Територій