19:30 25.11.2017
kmbs: Business intelligence: як управлінцеві приймати ефективні бізнес-рішення?

лекція

kmbs: Business intelligence: як управлінцеві приймати ефективні бізнес-рішення?

25 листопада в ILKO Gallery в рамках Тижня kmbs на Закарпатті пройшла лекція на тему «Business intelligence: як управлінцеві приймати ефективні бізнес-рішення?».

У ході неї викладач kmbs Володимир Савчук розповів про те, яким чином управлінцеві стратегічного рівня «відцифрувати стратегію» бізнесу, оцінити ризики та спроектувати його прибуток.

За словами лектора, розуміти зовнішній контекст та зчитувати потенційні ризики – цього вже недостатньо, аби бізнес був успішним та фінансово результативним. Критично знати – що і навіщо аналізувати та інтерпретувати, які фінансові показники брати за основу і як поєднати зовнішні дані – інформацію з ринку та про ринок, з внутрішніми, фінансовими, в першу чергу, показниками компанії.

Метою Business Intelligence, як інструменту, є інтерпретувати фінансові показники та зовнішні дані в принципі, фокусуючись лише на ключових факторах ефективності, та моделюючи результат різних варіантів дій та відстежуючи та впливаючи на результат прийняття рішень.

Ключові питання:

Ефективні бізнес-рішення: поєднання стратегічного менеджменту та практичної економіки.

Як виміряти успішність бізнесу - які ключові критерії та показники обрати?

Управління ризиками та динамікою розвитку бізнесу: як це корелюється та взаємовпливає?

Викладач, Володимир САВЧУК

З 1991 по 2000 рік в якості консультанта Всесвітнього Банку в міжнародній групі експертів приймав участь в освітніх програмах для країн СНД і займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Провів 9 освітніх програм Всесвітнього Банку за тематикою реструктуризації підприємств. У рамках цих програм пройшли навчання більше 200 спеціалістів країн СНД. Приймав участь у розробці та впровадженні системи управління низки українських та російських підприємств. Провів більше 200 корпоративних та відкритих семінарів для менеджерів підприємств, викладає на програмах MBA kmbs та МВА МІБ.

Автор тренінгових програм зі стратегічного менеджменту, управління фінансами, управлінського обліку, бюджетування, ризик-менеджменту, оцінювання вартості бізнесу, інвестиційного проектування, системи збалансованих показників (BSC). Керуючий партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств, серед яких: «Управління фінансами підприємств», «Управління прибутком і бюджетування», «Діагностика підприємств», а також «Фінансовий менеджмент: практична енциклопедія», «Стратегія + Фінанси: уроки прийняття бізнес-рішень для керівників». Ці видання успішно використовують у своїй роботі менеджери та економісти російських та українських підприємств.