19:00 18.02.2015
"Музика Почуттів"

вечір камерної музики

"Музика Почуттів"
"Музика Почуттів"
"Музика Почуттів"
"Музика Почуттів"
"Музика Почуттів"
"Музика Почуттів"
"Музика Почуттів"

18 лютого в ILKO Gallery пройшов вечір камерної музики під назвою "Музика Почуттів" - твори Сергія Рахманінова у виконанні тріо солістів.

Музиканти

Ігор МУРАВЙОВ | Анастасія МЯКУШКО | Максим САСЬКО

Три солісти, які об'єднались заради спільного творчого музикування, виконали твори Сергія Рахманінова.

Ігор Муравйов - скрипаль, який вже став добре відомим ужгородській публіці. Ігор є лауреатом міжнародних конкурсів. Закінчив Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача Володимири Шургота. З 2012 р. навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Володимира Заранського.

Ігор Муравйов активно гастролює в Україні та за кордоном. Як соліст неодноразово виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, оркестром Оперної Студії ЛНМА ім. М. Лисенка, Академічним камерним оркестром "Кантабіле" (Луцьк), Ансамблем солістів (Ужгород). З такими диригентами як Денис Прощаєв, Айдар Торибаєв, Юрій Бервецький, Роланд Марчук, Олена Короленко, Товій Рівець.

Ігор Муравйов є постійним учасником сольних концертів у фестивалях "Стравінський та Україна" м. Луцьк та Устилуг, "Gold Rose", а також "Музичне сузір'я Закарпаття" м. Ужгород. В його репертуарі є кращі твори скрипкового мистецтва.

Анастасія Мякушко - віолончель. Лауреат міжнародних конкурсів. Закінчила Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача Надії Квик. Продовжує навчання у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Юрія Ланюка.

Анастасія Мякушко виступає з Академічним молодіжним симфонічним оркестром "ІNSO-Львів", Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, оркестром "Віртуози Львова". З диригентами: Сергій Бурко, Юрій Бервецький, Айдар Торибаєв, Богдан Дашак. Виступає з концертами в Україні та за її межами.

Максим Сасько - фортепіано. Лауреат Міжнародних конкурсів. Закінчив Рівненське державне музичне училище у класі викладача Лілії Духовної. Зараз навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Йожефа Ерміня.

Максим Сасько завоював III місце на 6-му Міжнародному конкурсі імені С. В. Рахманінова (2008 р.), де також отримав премію за найоригінальніше виконання обов'язкового твору. Максим Сасько дає концерти в Україні та за кордоном, виконуючи кращі твори фортепіанного мистецтва.

Сергій Рахманінов - вже століття звучить це ім'я у світі музики. Композитор, піаніст, диригент - він був одним з найбільш яскравих виразників духовної суті свого часу. Однією з характерних особливостей музики Рахманінова є виразовий мелодизм. Серед своїх сучасників він виділяється умінням створювати широко і довго розгортаючі мелодії великого дихання, що з'єднують вроду й пластичність малюнка з яскравої та напруженої експресії. Мелодизм, співучість - основні риси рахманіновського стилю. Кожне почуття, кожний душевний стан він намагався довести до межі висловлювання.