19:00 17.03.2013
Наталія ПОЛОВИНКА і хор CANTUS "Цвіт. Чи я живу?"

музична програма

Наталія ПОЛОВИНКА і хор CANTUS "Цвіт. Чи я живу?"

17 березня в ILKO Gallery відбулася музична програма від Cantus & Наталія Половинка з елементами театрального дійства, вокальна музика на слова Т. Шевченка.

Автори

Хор «Cantus» | Наталія ПОЛОВИНКА | Богдана ФРОЛЯК | Валентин СИЛЬВЕСТРОВ

В основі півторагодинного музичного перфомансу з елементами театрального дійства – вокальна музика на слова Т. Шевченка. Поезія Кобзаря звучала голосом народної пісні та сучасних українських композиторів – Богдани Фроляк та Валентина Сильвестрова.

Прем’єру програми медитативного плану прикрасить спів Наталії Половинки – української актриси, співачки, педагога, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. Ідея спільного проекту відомої львівської виконавиці, творчість якої вражає внутрішньою напругою й гострим драматизмом на грані можливого, та «Cantus’у» народилась ще кілька років тому, під час виступів ужгородського хору у мистецькій столиці Західної України.

Наталія Половинка – актриса та музичний керівник театру імені Леся Курбаса (1988–2007 рр.). 2001 року спільно з режисером Сергієм Ковалевичем заснувала Міжнародний мистецький центр «Майстерня пісні».

З 2008 року – солістка та педагог Державної академічної чоловічої хорової капели хлопчиків та юнаків «Дударик» (Львів). Створивши оригінальну методологію роботи з голосом, веде майстерні голосу та співу в Колумбійському, Пенсильванському, Єльському університетах (США), Уельському університеті (Великобританія), педагог студії «Ательє» Міжнародного інституту Єжи Ґротовського (Польща). Співпрацює з Академічною чоловічою хоровою капелою України імені Миколи Ревуцького, з такими музикантами і композиторами, як Богдана Фроляк, Алла Загайкевич, Йожеф Ермінь, Ярослав Мигаль, Клаус Куґель і Пятрас Вішняускас.