18:00 16.03.2014
Наталія ПОЛОВИНКА і хор CANTUS "Цвіт. Чи я живу?"

вечір хорової музики

Наталія ПОЛОВИНКА і хор CANTUS "Цвіт. Чи я живу?"

16 березня в ILKO Gallery пройшов вечір хорової музики "Цвіт. Чи я живу?", присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Учасники

Богдана ФРОЛЯК - композитор | Наталія ПОЛОВИНКА - вокал | Хор "Кантус" - вокал

Поезія Тараса Шевченка прозвучала голосом народної пісні та сучасних українських композиторів Богдани Фроляк, Валентина Сільвестрова.

"З народними піснями на вірші Тараса Шевченка я живу довгі роки, поезія Шевченка для мене - це щось особисте, пов'язане з моїм життям, з дитинством та долею. Вперше у концертній програмі ділитимуся цим інтимним із слухачами. Музична програма - це тиха розмова з Шевченком як з другом. Народна пісня в поезії Кобзаря передає чистоту, витонченість, шану до життя, і бережливе ставлення до нього.

У музичній програмі пролунали обробки народних пісень і авторська музика Богдани Фроляк на поезію Тараса Шевченка. Долучилися до вшанування Кобзаря наші друзі з Ужгорода - хор "Кантус", а художник Остап Лозинський зробив художнє оформлення вечора. Назва "Цвіт" - це душевний зв'язок з Тарасом Шевченком, а підназва підкреслює слова поета: "Чи я живу, чи доживаю, чи так по світі волочусь…". Шевченко закликає знайти самого себе: "Жити, серцем жити і людей любити"", - розповіла про концерт Наталія Половинка.