19:00 08.12.2015
Оксана ЛУЦИШИНА "Любовне життя"

презентація книги

Оксана ЛУЦИШИНА "Любовне життя"

8 грудня в ILKO Gallery пройшла презентація нового роману Оксани Луцишиної "Любовне життя".

Автор - Оксана ЛУЦИШИНА

Модератор - Валентин КУЗАН

Знана письменниця-інтелектуалка презентувала свій новий довгоочікуваний роман. Любов, інтрига, карти Таро, зустріч, що стає ключовою, флірт і глибоке інтелектуальне підґрунтя, у якому не одне, не два і навіть не три прихованих дна. Усе це є в романі Оксани Луцишиної, який вийшов у "Видавництві Старого Лева". Щоб презентувати його безпосередньо своїм читачам в Україні, Оксана спеціально прилетіла зі США.

"Досвідчений читач пам'ятає чудовий прозовий дебют Оксани Луцишиної книжкою короткої прози "Не червоніючи" і романом "Сонце так рідко заходить", що вийшли 2007 року, - впевнена головний редактор "Видавництва Старого Лева", письменниця Мар'яна Савка. - Тривале мовчання насправді було накопиченням письменницького досвіду і майстерності. Оксана з породи тих людей, котрі ніколи не припиняють вчитися і не зупиняються на досягнутому. Свідченням цього є і новий - довгоочікуваний! - роман "Любовне життя", зразок елегантного письма, в якому розставлена ціла купа інтелектуальних пасток і приманок для тих, хто любить літературу. Я би сказала, що це любовне життя з літературою".

"Всі мої герої виявилися особистостями з характером, і мені було з ними дуже цікаво, бо на якийсь момент події почали розвиватися блискавично і без плану, - каже авторка, Оксана Луцишина. - Але, напевно, так воно і буває в житті".

Оксана Луцишина, дослідниця творчості Бруно Шульца та Вальтера Беньяміна, авторка кількох книг віршів та збірок малої прози, у своєму другому романі розповідає пронизливу історію про любов і вигнання. Йора зустрічає Себастьяна - і саме з цієї зустрічі починається її інше, справжнє життя.