19:00 25.10.2014
"PIAZZOLLA MUSIC"

вечір класичної музики

"PIAZZOLLA MUSIC"
"PIAZZOLLA MUSIC"

25 жовтня в ILKO Gallery звучала музика аргентинського композитора Астора П'яццоли у виконанні Ансамблю солістів під керівництвом Олени Короленко.

Учасники

Олена КОРОЛЕНКО | Діана ГАВАТА | Агнеса БАЧИНСЬКА-ГЕВОРКЯН | Олександра БАГАНИЧ | Василь ДОНЕЦЬ | Катерина ГАНИЧ | Андрея та Іштван БАЛІНТ

Музика - це більше, ніж жінка. Якщо з жінкою ви можете просто розлучитися, то у випадку з музикою ви приречені на вічне почуття, яке заберете з собою могилу...

Астор П'яццолла

Астор П'яццолла - аргентинський композитор з академічною європейською освітою, а також виконавець на різновиді гармоніки - інструменті бандонеоні, який у кінці XIX століття був завезений до Аргентини і увійшов до складу танго-оркестрів. Саме завдяки бандонеону музика аргентинського танго отримала те пронизливо-щемливе звучання, яке привертає до неї увагу стількох шанувальників. І саме завдяки Астору П'яццоллі музика аргентинського танго з "побутового" танцю зросла в ранг високого мистецтва, адже вся його творчість наскрізь пронизана ритмами і мотивами цього пристрасного танцю. Музика П'яццолли "лягає" практично на будь-який інструмент, його твори виконують найвідоміші музиканти світу (як-от скрипаль Гідон Кремер, віолончелісти Міша Майський, Йо-Йо-Ма, ансамбль "Кронос-квартет", піаністи Емануель Екс та Артур Морейру Ліма, гітарист Ал Ді Меолу та безліч камерних і симфонічних оркестрів), вже кілька десятків років його популярність не згасає.

Саме з творчістю цього надзвичайно талановитого музиканта і особистості познайомили слухачів концерту "PIAZZOLLA MUSIC" Ансамбль солістів під керівництвом Олени Короленко, в якому візьмуть участь солісти - лауреати Міжнародних конкурсів Діана Гавата (віолончель), Агнеса Бачинська-Геворкян (флейта), Олександра Баганич (рояль), Василь Донець (скрипка) та Катерина Ганич (скрипка).

Для створення атмосфери справжнього аргентинського свята до участі в концерті запрошена танцювальна пара - Андрея та Іштван Балінти.