19:00 06.03.2015
ShockolaD

вечір джазової музики

ShockolaD
ShockolaD
ShockolaD
ShockolaD
ShockolaD

6 березня в ILKO Gallery гурт "ShockolaD" представив народну музику різних континентів і епох.

Музиканти

Ігор ГНИДИН | Іванка ЧЕРНІВСЬКА | Андрій БАДЮК | Міша БАЛОГ | Сергій ФЕДОРЧУК

Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка - все це ShockolaD.

ShockolaD - один з найуспішніших українських гуртів, що працює у жанрі world music. Гурт постійно грає на різних концертних майданчиках - на фестивалях, на великих сценах, у клубах.

Музика гурту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом гурту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. Кожен учасник робить свій неповторний внесок в музику і звучання гурту.

ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямів. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними, і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом і аудиторією. Гурт несе меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.