19:00 01.09.2013
Tanel Ruben Quintet

вечір джазової музики | Естонія

Tanel Ruben Quintet
Tanel Ruben Quintet
Tanel Ruben Quintet
Tanel Ruben Quintet
Tanel Ruben Quintet

1 вересня в ILKO Gallery відбувся виступ зірок естонського джазу – Tanel Ruben Quintet за участі Кадрі Вууранд та Крістьяна Рандалу.

Музиканти

Танел РУБЕН – ударні, композитор, лідер квартету | Кадрі ВУУРАНД – вокал | Крістіан РАНДАЛУ – клавіші | Тааво РЕММЕЛЕ – контрабас | Райво ТАФЕНАУ – саксофон

Завдяки програмі шостого міжнародного джазового фестивалю «ArtJazzCooperation» в Ужгороді відбувся концерт справжнього зібрання зірок естонського джазу, Tanel Ruben Quintet за участі Кадрі Вууранд та Крістіяна Рандалу.

Танел Рубен – один з найвідоміших джазових барабанщиків Естонії. Співпраця звела Танела з багатьма музикантами з Європи, Росії та Сполучених Штатів Америки, серед них Андерс Джормін, Брайан Мелвін, Рей Блю, Юкка Перко, Ясухіто Морі, Лембіт Саарсалу, Крістіан Блак, Андрій Кондаков, Сергій Манукян, Леонід Вінтскевія, Раймонд Паулс та багато інших.

Кадрі Вууранд (Kadri Voorand) – молода джазова співачка і композитор з Таллінна. Кадрі співає не тільки англійською, а й естонською. У 25-річної вокалістки багатий досвід, що почався з практики у фольклорному ансамблі, продовжився у Талліннській академії музики і театру, а пізніше – в Королівській музичній академії в Стокгольмі і ряді джазових шкіл у США, включаючи джазове відділення Прінстонського університету.

Її музика та оригінальна манера виконання дозволили їй міцно зайняти місце в числі провідних джазових музикантів Естонії та принесли популярність за кордоном. У США, Канаді та Європі вона виступала зі своїм ансамблем і брала участь у записі альбомів відомих музикантів. У 2012-му Кадрі Вууранд у складі молодіжного Європейського Джаз-оркестру зробила тур по всій Європі, включаючи виступ у Києві.