19:00 16.08.2014
Виступ проекту "ТРІЙСТВО"

музичний перфоманс

Виступ проекту "ТРІЙСТВО"

16 серпня в ILKO Gallery пройшов вечір співаної поезії, електронної та джазової музики міжнародного проекту Польща - Україна - Німеччина.

Виконавці

Аліна МЛЕЧКО | Роксана ВІКАЛЮК | Вольфрам СПИРА

ТРІЙСТВО - міжнародний дует (Alina Mleczko - Польща, саксофон; Роксана Вікалюк - Польща-Україна, спів, фортепіано, електронні інструменти); спеціальний гість: Wolfram DER Spyra (Німеччина) - Steel Cello, електронні інструменти. У програмі: співана поезія, електронні та джазові настрої, народні мелодії та твори польських композиторів.

Аліна Млечко - польська саксофоністка-солістка, педагог; Доктор музичного мистецтва. Видала п'ять сольних платівок, дві з них було номіновано до фонографічної нагороди Фридерик. Як солістка в класичному репертуарі для саксофону і симфонічного оркестру виступає з оркестрами, у тому числі з Symfonia Varsovia, Capella Istropolitana з Братислави, Національним симфонічним оркестром України. Виступає в країнах Європи та США. Приймає участь також у новаторських музичних проектах. Співпрацювала з багатьма видатними дириґентами, такими як Jacek Kaspszyk, Roman Kofman, Hermann Breuer, Michał Dworzyński. Бере участь у театральних виставах, виконуючи музику власного авторства.

Роксана Вікалюк - уродженка України, мисткиня, живе й діє в Польщі та Німеччині. Співає і акомпанує собі на фортепіано та електронних інструментах, барабані. Компонує та аранжує, займається педагогічною діяльністю. В акторському амплуа реалізується на театральних сценах. Експериментує. Виступає з провідними митцями польської та німецької джазових, електронних, театральних сцен.

Вольфрам Спира (ДЕР Спира) - німецький музикант, композитор, винахідник, педагог. Є автором понад 30 музичних альбомів, власником нагород; автором музики до фільму "Quest", який отримав нагороду "Оскар" у 1997 р. Є винахідником т. зв. звукових конструкцій, деякі з них - Soundlounger (звуковий віброчастотний шезлонг), Roundtable (круглий стіл), Sound-Rucksack (звуковий рюкзак), Drum-Table (стіл-барабан), Jump-o-Phone (сенсорна звукова підлога). На початку творчого шляху музиканта відчутні впливи класичної Берлінської електронної школи, та згодом Спира, компонуючи переважно інструментальну електронну музику, концентрується на сміливому поєднанні цікавих музичних зразків (семплів), звучання інструменту Steel Cello, синтезаторів, ритмів, тим самим створюючи власний, унікальний тип звучання.