19:00 16.10.2013
VOŁOSI '13

вечір world music

VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13
VOŁOSI '13

16 жовтня в ILKO Gallery відбувся музичний вечір гурту Vołosi в стилі world music – поєднання класичних і фольклорних мотивів чарує своєю незвичайністю.

Музиканти

Кшиштоф і Станіслав ЛАСОНИ | Збігнєв МІХАЛЕК | Ян КАЧМАЖИК | Роберт ВАЖУТ

Гурт Vołosi з’явився на європейській world music сцені після тріумфального виступу на фестивалі Польського Радіо «Нова традиція» у 2010 році. Несподіване поєднання класичних стандартів і фольклорних мотивів, що так вразило публіку та критиків, невипадкове. Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони – випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут – гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Vołosi грають надзвичайно емоційно, захоплюючись та захоплюючи потоками балканських, трансільванських і карпатських мотивів, переплетених із класичними мелодіями європейських композиторів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія – з вишуканістю. Сьогодні кількість шанувальників гурту невпинно зростає, і не лише у Польщі, а й у Грузії, Данії, Німеччині, Великобританії. В Україні гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, підтвердивши свій успіх аншлаговими виступами у семи українських містах.

Як завжди – чудова акустика та безпосереднє оточення музикою, і найкращі враження.